Gminne Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

14 listopada 2019 roku w Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rokietnicy była gospodarzem Gminnych Igrzysk Młodzieży w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach rywalizowało pięć drużyn chłopców i dwie drużyny dziewcząt z terenu Gminy Rokietnica.

W kategorii dziewcząt wygrała reprezentacja naszej szkoły w składzie : Kinga Wota, Kornelia Kapłon oraz Gabriela Salamon.
Również pierwsze miejsce udało się  osiągnąć drużynie chłopców ze SP w Rokietnicy,  w składzie Norbert Lizun i Mateusz Zawadzki.
Obie drużyny wywalczyły prawo reprezentowania naszej szkoły i Gminy Rokietnica w zawodach powiatowych.

Dziękujemy zawodnikom za piękną sportową rywalizację, gratulujemy zwycięstwa obu drużynom i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.