II RADIOWY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Pieśń patriotyczna została nazwana ,,biżuterią historii”. Na przestrzeni wieków towarzyszyła polskim bohaterom: rycerstwu, żołnierzom, powstańcom czy partyzantom. Dodawała otuchy, zagrzewała do boju. W przeddzień rocznicy Święta Niepodległości nasi szkolni radiowcy uznali, że włączając się w obchody tak pięknego polskiego święta jak NIEPODLEGŁOŚĆ, uczczą je  piosenką. 8 XI 2019r. zorganizowali II Radiowy Konkurs Pieśni Patriotycznej. Na antenie radiowej swoje umiejętności wokalne i instrumentalne prezentowali kolejni uczestnicy. Jurorami byli radiosłuchacze ,którzy na specjalnych karteczkach oceniali kolejne występy. Konkurs poprowadzili: Magdalena  Karuś i Jakub Kozioł. Nad sprawnym przebiegiem technicznym czuwali: Sylwester Godzień i Tomasz Krysa, zaś nad całością opiekun szkolnego radiowęzła p. Bożena Lotycz. Po zakończonym konkursie podliczono  głosy wyłaniające zwycięzców.

Laureaci:

I miejsce - Jakub Godzień, kl. VI