Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

6 grudnia 2019 roku Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rokietnicy była gospodarzem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

W zawodach startowało 7 drużyn dziewcząt i 5 drużyn chłopców ze szkół z  terenu powiatu jarosławskiego. W wyniku rywalizacji wyłoniła się następująca kolejność:

DZIEWCZĘTA:

1. SP w Chotyńcu,
  2. SP w Rozborzu Długim,
  3. Sp w Tyniowicach,
  4. SPSN w Jarosławiu,
  5. SP w Świętem,
  6. SP w Ryszkowej Woli,
  7. SP w Rokietnicy.

CHŁOPCY:

1. SP10 w Jarosławiu,
  2. SP1 w Pruchniku,
  3. SP w Węgierce,
  4. SP w Mołodyczu,
  5. SP w Rokietnicy.

Awans do następnego etapu rozgrywek w kategorii dziewcząt wywalczyły reprezentacje Szkoły Podstawowej w Chotyńcu  i  Szkoły Podstawowej w Rozborzu Długim.

W kategorii chłopców w zawodach rejonowych mają prawo wystąpić reprezentacje ze Szkoły Podstawowej Nr 10 w Jarosławiu i Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pruchniku.

Wszystkim zawodnikom dziękuję za piękną sportową rywalizację a zwycięzcom życzę powodzenia w kolejnych etapach rywalizacji.