Rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego

Uczniowie naszej szkoły Michał Napora, Amelia Kostkowicz oraz Martyna Karpińska po raz kolejny brali udział w  Konkursie „Bożonarodzeniowa szopka domowa i akcesoria kolędnicze” organizowanym przez Centrum Kulturalne w Przemyślu. Przygotowali piękne szopki pod opieką i pomocą „mistrza” ( rodziców, dziadków).
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło podczas Ludowego Jarmarku Bożonarodzeniowego, 15 grudnia 2019 r. w Klubie „Piwnice” CK w Przemyślu.

Wyróżnienie uzyskała praca wykonana przez uczennicę klasy VI- Amelię Kostkowicz pod kierunkiem rodziców.

Centrum Kulturalne w Przemyślu zorganizowało również Konkurs Plastyczny „BOŻONARODZENIOWE OZDOBY” w którym uczniowie naszej szkoły:Tetich Milena, Homa Greta, Kapłon Kornelia, Grzeszczak Weronika, Napora Michal, Dyl Wiktoria, Wota Kornelia również brali udział.

Nagrodę za pracę uzyskała uczennica Greta Homa

Pozostałe prace naszych uczniów: