GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

24 lutego 2020r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy odbyły się gminne rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży. W obu kategoriach w turnieju wystąpiło po trzy drużyny z terenu Gminy Rokietnica.

Reprezentacja chłopców wygrała w swojej kategorii pokonując drużynę Szkoły Podstawowej w Rokietnicy Woli 2:0  oraz reprezentację Szkoły Podstawowej w Tuligłowach 2:1.

Trochę słabiej  zagrały dziewczęta. Siatkarki  wygrały z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Czelatycach 2:0 ale w meczu z drużyną Szkoły Podstawowej w Tuligłowach  uległy 1:2. W rezultacie udało im się zająć drugie miejsce.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za piękną  postawę i godne reprezentowanie szkoły w zawodach, życząc dalszych sportowych sukcesów.