Szanowna Pani Dyrektor, Szanowni Pedagodzy,
w imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękujemy za ten trudny rok szkolny, który mimo okoliczności, spędziliśmy wspólnie ...

Z ogromnym żalem opuszczamy naszą szkołę, więc chcemy podziękować wszystkim Nauczycielom, którzy zaangażowali się w rozwijanie naszych talentów i zainteresowań - każdego ucznia naszej szkoły -   od zerówki do ósmej klasy.

Rok szkolny rozpoczął się tradycyjnie, wróciliśmy we wrześniu, by wspólnie kontynuować naukę, poszerzać horyzonty, przygotowywać się do egzaminów.

W marcu wszystko się zmieniło….

Zamiast lekcji w szkole – zdalne lekcje, zamiast odpowiedzi w szkolnej ławie – izolacja. Wydawać się mogło, że nasz świat runął, ale tak się nie stało. Dziś  na mecie jesteśmy nie tylko mądrzejsi, bogatsi w wiedzę i doświadczenie, ale i wdzięczni.

Dziękujemy Pani Dyrektor i Nauczycielom za przekazywanie wiedzy w ciekawy sposób, za wytrwałość i cierpliwość  w nauczaniu, za motywowanie do nauki w czasie tradycyjnej nauki i w czasie pandemii. Jesteśmy świadomi, że pomoc nauczycieli w procesie kształcenia jest bezcenna i wiemy, że należy ciężko pracować, aby zdobyć wiedzę, bowiem jak mówi A. Mickiewicz: ,,Mądrość musisz sam z siebie własną dobyć pracą.”

Wkrótce zasłużone wakacje – dlatego życzymy wszystkim:
Pani Dyrektor, Nauczycielom, Wychowawcom, Katechetom, Pracownikom Szkoły,  Koleżankom i Kolegom: wytchnienia, odpoczynku, nabrania sił, aby we wrześniu  wrócić z optymizmem do szkoły.

Życzymy bezpiecznych i  udanych wakacji

- Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami.