Finał SudokuManii

Dnia 1 grudnia 2010 roku odbył się finał SudokuMani. Po wstępnych eliminacjach, do finału zakwalifikowali się:

1. Kapłon Gabriela - kl V
  2. Patrycja Pająk - kl V
  3. Justyna Gaweł - kl V
  4. Izabela Bąk - kl V
  5. Oskar Kość - kl V
  6. Rafał Skibiak - kl V
  7. Katarzyna Ciuba - kl VI
  8. Marta Wojdyło - kl VI
  9. Mateusz Bark - kl IV

Finał trwał 60 min. Każdy uczeń miał za zadanie rozwiązać 2 sudoku o rożnych poziomach trudności. Spośród naszych finalistów wyłoniliśmy mistrza i wicemistrza SudokuMani. Tytuł mistrza SudokuMani otrzymała uczennica - Katarzyna Ciuba z klasy szóstej, natomiast Wicemistrza SudokuMani - otrzymały uczennice: Gabriela Kapłon z klasy piątej i Marta Wojdyło z klasy szóstej.

Wszyscy uczniowie biorący udział w finale otrzymali dyplomy i upominki. Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół w Rokietnicy za obecność na konkursie i pomoc w przygotowaniu upominków dla dzieci.

Drodzy uczniowie! Mamy nadzieję, że za rok grono finalistów powiększy się o następne kilkanaście osób. Rozpocznijcie „przygodę z sudoku" już dziś! Powodzenia :)