Biuletyn Informacji Publicznej

Zgodnie z zapisami Ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198) każda instytucja publiczna od Prezydenta RP do szkoły podstawowej i szpitala oraz spółki Skarbu Państwa (itd.) ma obowiązek publikacji w Internecie w ujednoliconej formie pewnych danych. Zasady publikacji informacji w BIP regulują:

Informacja dotycząca naboru na stanowiska pracownika obsługi
W związku z naborem na stanowisko pracownika obsługi – sprzątaczka,  dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy informuje, iż decyzja o zatrudnieniu danego pracownika zostanie przekazana telefonicznie do 30 czerwca 2021 r.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko obsługi
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy – sprzątaczka

Ustawa o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r (Dz. U. Nr 112 poz. 1198)

Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (zmiana rozporządzenia z dnia 17 maja 2002 r (Dz. U. Nr 67 poz. 619))
Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Regulamin udostępniania informacji publicznej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy
Wniosek o udostępnienie  informacji  publicznej
Regulamin  przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy