Dzień babci i dziadka

Babcia i Dziadziu to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci.
Dzieci to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje Babcie i swoich Dziadków do przedszkola na to najcieplejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze o miłości do babci, o wdzięczności za to, że dziadkowie zawsze mają dla nich czas. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla Babć i Dziadziów. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które przygotowały dla nich tę uroczystość. Po występie dzieci wręczyły Dziadziom i Babciom własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców.