Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Komunalna Biblioteka Publiczna w Rokietnicy zorganizowała konkurs plastyczny – „ Jan Paweł II w naszych oczach ”. Konkurs trwał do 06.06.2014 r. i skierowany był do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu gminy Rokietnica. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką i w dowolnym formacie przedstawiającej Jana Pawła II. Na konkurs wpłynęło 54 prac.
Powołana Komisja dokonała oceny prac w poszczególnych kategoriach wiekowych, zgodnie z założeniami regulaminu, biorąc pod uwagę oryginalność ujęcia tematu, zgodność pracy z tematyką konkursu, dobór technik plastycznych i poziom artystyczny.
Po przeprowadzeniu analizy prac, wyłoniono laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Klasy I – III:
miejsce I – Wiktoria Owsik kl. III - Zespół Szkół w Rokietnicy
miejsce II – Kamila Zakrzacka kl. III – Szkoła Podstawowa w Tuligłowach
miejsce II – Julia Janduła kl. II – Szkoła Podstawowa w Tuligłowach
miejsce III – Weronika Grzeszczak kl. I – Szkoła Podstawowa w Tapinie

Klasy IV – VI
miejsce I – Patrycja Sas kl. IV – Szkoła Podstawowa w Woli Rokietnickiej
miejsce I – Jakub Warzocha kl. VI – Zespół Szkół w Rokietnicy
miejsce II - Patrycja Bała kl. V – Szkoła Podstawowa w Tuligłowach
miejsce III – Amelia Wysocka kl. V – Szkoła Podstawowa w Woli Rokietnickiej
miejsce III – Dawid Blajer kl. V – Szkoła Podstawowa w Woli Rokietnickiej

W kategorii wiekowej klasy I – III Gimnazjum, nie wyłoniono laureatów, ponieważ wpłynęła mała ilość prac.
Przydzielono dodatkowo I, II, III miejsce w pozostałych dwóch kategoriach.
Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy, pozostali uczestnicy dyplom oraz książeczkę z serii „Perełki Papieskie”
Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!! !