Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ministranci przy stołach tenisowych

Ministranci przy stołach tenisowych

21 listopada w Zespole Szkół w Rokietnicy im. Jana Pawła II odbył się TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SŁUŻBY LITURGICZNEJ GMINY ROKIETNICA. W zawodach udział wzięło 30 zawodników podzielonych na trzy kategorie wiekowe: klasy I – IV, klasy V – VI i klasy gimnazjalne. Organizatorami tego sportowego przedsięwzięcia byli księża Tomasz Smoter i Dariusz Trybus oraz nauczyciel miejscowej szkoły Adam Grymuza.

Ks. T. Smoter rozpoczynając zawody podkreślił wielką wagę jaką należy przywiązywać do wychowania poprzez sport. Dlatego w tych zawodach liczył się przede wszystkim sam udział. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Medale otrzymali zdobywcy trzech czołowych miejsc. Nagrody ufundował Uczniowski Klub Sportowy ROKITA.

CZOŁOWA KLASYFIKACJA

KLASY I-IV

  1. Norbert Lizun – Rokietnica
  2. Miłosz Romaniak –Tapin
  3. Mateusz Świerczek – Rokietnica
  4. Tomasz Krysa – Rokietnica

KJLASY V – VI

  1. Jakub Zaprzała – Wola Rokietnicka
  2. Konrad Pszeniczka –Wola rokietnicka
  3. Anna Świerczek – Rokietnica
  4. Dawid Potoczny – Tuligłowy
  5. Konrad Piejko- Rokietnica

GIMNAZJUM

1.Jakub Kosteczko – Tapin

2. Marek Piś - Czelatyce

3. Łukasz Romaniak – Tapin

4. Mateusz Warzocha – Rokietnica

5. Radosław Koschmieder – Czelatyce.

Adam Grymuza