Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ministranci przy stołach tenisowych

Ministranci przy stołach tenisowych

21 listopada w Zespole Szkół w Rokietnicy im. Jana Pawła II odbył się TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SŁUŻBY LITURGICZNEJ GMINY ROKIETNICA. W zawodach udział wzięło 30 zawodników podzielonych na trzy kategorie wiekowe: klasy I – IV, klasy V – VI i klasy gimnazjalne. Organizatorami tego sportowego przedsięwzięcia byli księża Tomasz Smoter i Dariusz Trybus oraz nauczyciel miejscowej szkoły Adam Grymuza.

Ks. T. Smoter rozpoczynając zawody podkreślił wielką wagę jaką należy przywiązywać do wychowania poprzez sport. Dlatego w tych zawodach liczył się przede wszystkim sam udział. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Medale otrzymali zdobywcy trzech czołowych miejsc. Nagrody ufundował Uczniowski Klub Sportowy ROKITA.

CZOŁOWA KLASYFIKACJA

KLASY I-IV

  1. Norbert Lizun – Rokietnica
  2. Miłosz Romaniak –Tapin
  3. Mateusz Świerczek – Rokietnica
  4. Tomasz Krysa – Rokietnica

KJLASY V – VI

  1. Jakub Zaprzała – Wola Rokietnicka
  2. Konrad Pszeniczka –Wola rokietnicka
  3. Anna Świerczek – Rokietnica
  4. Dawid Potoczny – Tuligłowy
  5. Konrad Piejko- Rokietnica

GIMNAZJUM

1.Jakub Kosteczko – Tapin

2. Marek Piś - Czelatyce

3. Łukasz Romaniak – Tapin

4. Mateusz Warzocha – Rokietnica

5. Radosław Koschmieder – Czelatyce.

Adam Grymuza