Święta Bożego Narodzenia w Oddziale Przedszkolnym

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości, oczekiwania. Do tych Świąt przygotowywaliśmy się bardzo długo, bowiem postanowiliśmy przygotować dla naszych rodziców i zaproszonych gości „Jasełka”. Dzieci wcieliły się w role Maryi, Józefa, Pastuszków, aniołków, śnieżynek, które wykonały dla Jezuska przepiękny taniec. Każdy wcielił się w swoją rolę najlepiej jak potrafił a rodzice przygotowali dla swoich pociech piękne stroje, które uatrakcyjniły niewątpliwie nasze przedstawienie. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Anna Żołyniak, rodzice i bliscy naszych przedszkolaków.

Ważnym dniem w okresie tych świątecznych dni była wspólna wigilia, podczas której przełamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia, kolędowaliśmy. Tego dnia na naszym stole nie zabrakło barszczu z uszkami, pierogów, ryby i innych smakołyków, o które zatroszczyli się rodzice.