Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

„S@motni w tłumie”

„S@motni w tłumie”

„S@motni w tłumie” to tytuł spektaklu przygotowanego przez PSE Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu, a 11 IV 2017 r. w MOK-u w Jarosławiu oglądali go uczniowie klasy II a i kl. II b wraz z nauczycielami: Alicją Brudek, Katarzyną Twardy i Anną Pałys.

Sztuka w ciekawy i poruszający sposób przedstawia powszechne dziś zjawisko eurosierot, zawierania znajomości przez Internet, rozmawiania przy pomocy klawiatury oraz dotkliwej we współczesnym świecie samotności mimo wielu znajomych. Uczniowie z uwagą i ze skupieniem śledzili losy Kaśki, Sylwii, Krzyśka, Lukasa i Platona - każdy z tych bohaterów, był na swój sposób samotny.
Po zakończeniu spektaklu aktorzy w interesujący sposób zapoznali widownię z tajnikami gry na scenie i sposobem przygotowywania przedstawienia.

Wyjazd do teatru był urozmaicony lekcją biblioteczną w MPB im. A. Fredry w Jarosławiu oraz zacieśnieniem więzi koleżeńskich przy stoliku w pizzerii „Corleone”.