Wyjazd do kina Helios w Przemyślu na film „Dzieciak rządzi”

Wyjazd do kina Helios w Przemyślu na film „Dzieciak rządzi”

Film opowiada nam historię siedmioletniego Tima. Nasz bohater wiedzie  szczęśliwy żywot, ma kochających rodziców, którzy, mimo iż dużo pracują, poświęcają mu także bardzo dużo czasu wolnego. Jednakże pewnego dnia, do domu Tima przybywa tajemniczo wyglądający Bobas w garniturku, z neseserkiem, którego rodzice przedstawiają mu jako jego młodszego brata. Nasz bohater ma jednak przeczucie, że coś z tajemniczym dzieciakiem jest nie tak. I przeczucie to potwierdza się, Bobas okazuje się bowiem szefem w korporacji zajmującej się rozprowadzaniem dzieciaków na całym świecie. Jednakże owa firma ma poważne kłopoty. Okazuje się bowiem, że konkurencyjna firma zajmująca się rozprowadzaniem szczeniaków (piesków), ma zamiar wprowadzić na rynek psiaka, który może mocno zagrozić pozycji bobasów.

A co było dalej? - Zapraszamy do obejrzenia filmu