Spotkanie z policjantem

19 września 2017 do naszego przedszkola zawitał pan policjant mł. asp. Tomasz Wojdyła z Posterunku Policji w Pruchniku. Nasz miły gość opowiedział przedszkolakom jak bezpiecznie poruszać się po drodze i przypomniał zasady ruchu drogowego. Pan policjant zwrócił uwagę na bezpieczeństwo w kontaktach z osobami obcymi a także jak należy się zachować podczas ataku psa. Nasz gość przekazał nam wiedzę o swoim zawodzie i atrybutach, które wykorzystuje podczas swojej codziennej pracy a także zaprezentował je dzieciom.

Wszyscy uczniowie otrzymali odblaski, które zapewniają nam większą widoczność na drodze szczególnie podczas deszczowych, pochmurnych jesiennych dni. Na zakończenie spotkania, które przebiegało w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze wręczyliśmy panu policjantowi upominek w formie książeczki wykonanej przez dzieci z zerówki. Bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie, przekazaną nam wiedzę i życzliwe podejście do naszych maluchów.