Witamy w Oddziale Przedszkolnym

Nasz grupa liczy 20 przedszkolaków, w tym 8 dziewczynek i 12 chłopców. Od pierwszych dni września uczymy się zgodnie współdziałać w grupie, ustaliliśmy wspólne zasady, których staramy się przestrzegać.

Wszystkie dzieci zaadaptowały się w grupie, nawiązały się nowe znajomości. Wspólnie dbamy o naszą salę – nowością jest dla przedszkolaków rola dyżurnego. Staramy się w miarę możliwości wychodzić na spacery, plac zabaw. Podczas spacerów obserwujemy przyrodę, poznajemy nasze bliższe i dalsze otoczenie. Dbamy także o naszą sprawność fizyczną i regularnie ćwiczymy nie tylko w naszej sali ale także na sali sportowej. Podczas zajęć grupowych i indywidualnych dbamy o nasz rozwój intelektualny. Ważną role w naszym przedszkolu odgrywają urodziny – podczas, których staramy się stworzyć radosną i miłą atmosferę dla naszych solenizantów.