Uroczystość pasowania ucznia klasy 1

13 października 2017 r. o godz. 11.00 miało miejsce pasowanie uczniów klasy pierwszej.

Uroczystość przebiegała w podniosłej i miłej atmosferze. Zebranych uczestników serdecznie powitała p. dyrektor Anna Żołyniak.

Następnie mikrofon został oddany naszym najmłodszym uczniom, którzy wierszem i piosenką zaprezentowali program artystyczny.

Z kolei nadszedł czas ślubowania. Uczniowie po raz pierwszy ślubowali na sztandar szkoły, że zawsze będą godnie reprezentować szkołę, wykonywać sumiennie obowiązki ucznia, zachowywać się kulturalnie i z szacunkiem traktować kolegów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.

W dalszej części spotkania odbyło się pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy.

Z tej okazji wychowawczyni klasy I p. Bożena Ochota wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy, a rodzice ufundowali swoim pociechom drobne upominki. Ten ważny dzień dla pierwszoklasistów zakończył się pamiątkowym zdjęciem oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie przyjaciół.