Park Trampolin Happy Jump

Dnia 1 grudnia  uczniowie klas V, VII  i IIa uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Rzeszowa, którą zorganizowały panie Magdalena Dyl, Elżbieta Koprowicz, Beata Magdziak  i ks. Grzegorz Hanus. Głównym punktem wyjazdu był pobyt w Parku Trampolin Happy Jump, gdzie uczniowie uczestniczyli "w wyskokowej lekcji wychowania fizycznego”. Po omówieniu zasad bezpieczeństwa i profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorów, uczestnicy korzystali z szeregu atrakcji: ścieżki akrobatycznej, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenu wypełnionego gąbkami. Instruktorzy prezentowali ćwiczenia do naśladowania, proponowali  gry, zabawy oraz konkursy. Skokom, obrotom, przewrotom nie było końca, oczywiście pod czujnym okiem trenerów, co potwierdzają zdjęcia  zamieszczone w galerii. Pobyt w parku sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijał zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił uczniom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Po wyczerpującej integracji udaliśmy się do Mac Donald, aby odpocząć i uzupełnić spalone kalorie. Wyjazd zapewnił nam wiele niezapomnianych wrażeń, trochę adrenaliny i oczywiście udział w jedynej w swoim rodzaju lekcji wychowania fizycznego!