Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Wyniki Gminnego Konkursu Fizycznego „Fizyka – moja pasja”

Wyniki Gminnego Konkursu Fizycznego „Fizyka – moja pasja”

W Gminnym Konkursie Fizycznym „Fizyka – moja Pasja” – I edycja uczestniczyło 19 spośród 60 uczniów klas siódmych naszej Gminy. Prawie jedna trzecia siódmoklasistów stanęła w szranki, nie tylko rywalizując ze sobą, lecz przede wszystkim mierząc się z najtrudniejszym przedmiotem dla uczniów, jakim jest niewątpliwie fizyka. Poniżej przedstawiono wyniki:

MIEJSCE

KOD UCZNIA

SZKOŁA

I

A11

SP im. ks. Bronisława Markiewicza  w Tuligłowach

II

A04

SP im. Królowej Jadwigi w Tapinie

III

A05

SP w Czelatycach

A04

SP im. Henryka Sienkiewicza w Rokietnicy Woli

Gratulacje!!!

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji!!!

ORGANIZATOR KONKURSU:   Katarzyna Twardy