DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 15.10.2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II  odbyła się akademia z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Anny Żołyniak, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły. Następnie przekazała głos uczniom.

Przedstawienie przygotowali uczniowie z klas VI- VIII oraz gimnazjum. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.  Uczeń klasy VIII Seweryn Maj zagrał STO LAT, STO LAT!. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał upominek w postaci kwiatka oraz podziękowanie w formie dyplomu.

Na zakończenie Akademii głoś zabrała pani Dyrektor, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił  i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.