DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

30 października dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z dziećmi klasy pierwszej świętowały w Bibliotece Miejskiej w Jarosławiu „Dzień Pluszowego Misia”. Na początku naszego spotkani pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom historię pojawienia się pluszowych misiów, opowiedziała i zaprezentowała słynne misie. Na podsumowanie dzieci obejrzały film pt. „ Miś Paddington”, który to wywołał uśmiech na wielu twarzach. Tego dnia pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca, jak wygląda proces zakładania karty i wypożyczania książek a także zachęcała dzieci do korzystania z księgozbioru biblioteki. W końcowej części spotkania dzieci w ramach podziękowania wręczyły drobny upominek.