Trzeźwy umysł - mistrzostwa szkoły w szachach

5 października odbyły się mistrzostwa naszej szkoły w szachach. W zawodach udział wzięło  20 miłośników tej trudnej dyscypliny sportu.
CZOŁOWE KLASYFIKACJE

Igrzyska dzieci - dziewczęta
1. Weronika Grzeszczak
2. Maryla Karpińska
3. Amelia Bała

Igrzyska dzieci - chłopcy
1.Mateusz Koniuszy
2. Krzysztof Warzocha
3. Wojciech Gaweł

Igrzyska Młodzieży - dziewczęta
1. Paulina Ciurko
2.Natalia Koniuszy
3. Wiktoria Owsik

Igrzyska  młodzieży - chłopcy
1. Józef Gaweł
2. Jakub Chrobak
3. Dariusz Koniuszy

Współorganizatorem turnieju  i fundatorem dyplomów i statuetek był Młodzieżowy Klub Abstynenta. Najlepsi zawodnicy będą reprezentować naszą szkołę na zawodach gminnych, które odbędą się 17 października w Rokietnicy.