Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Uroczyste otwarcie pracowni językowej

Uroczyste otwarcie pracowni językowej

W dniu 23 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Rokietnicy odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnej pracowni językowej, w której uczestniczyli: pani dyrektor Anna Żołyniak, wicedyrektor Dariusz Balicki, ksiądz proboszcz Jacek Chochołek, przedstawiciele nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły. W otwarciu wzięli udział członkowie  Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Porządku Publicznego z panem przewodniczącym Edwardem Jakubasem na czele, którego starania przyczyniły się do pozyskania środków z funduszu sołeckiego na powstanie pracowni. Sala wyposażona jest w 22 stanowiska uczniowskie i stanowiska nauczyciela, tablicę interaktywną, specjalne słuchawki z mikrofonem, co pozwala wykorzystać nowoczesne technologie w pracy dydaktycznej. Te urządzenia ułatwiają uczniom skupienie się na głosie prowadzącego zajęcia, a nauczycielowi umożliwiają monitorowanie pracy uczniów i wspomagają proces indywidualizacji nauczania. Zajęcia w pracowni językowej są dla uczniów atrakcyjne i wpływają na wzrost motywacji do nauki języków obcych.