Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

IX Gminny Konkurs o św. Janie Pawle II pt. ,,PROMIENIOWANIE OJCOSTWA”

IX Gminny Konkurs o św. Janie Pawle II pt. ,,PROMIENIOWANIE  OJCOSTWA”

PIERWSZE SUKCESY NASZYCH PIERWSZAKÓW – uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły wzięli udział w IX Gminnym Konkursie o św. Janie Pawle II pt. ,,PROMIENIOWANIE  OJCOSTWA” organizowanym przez Odział Akcji Katolickiej w Rokietnicy. Wtym roku mija trzecia rocznica nadania naszej szkole imienia św. Jana Pawła II. Nasi pierwszoklasiści zostali przyjęci w szeregi uczniów naszej szkoły, złożyli ślubowanie przed społecznością szkolną, że będą wierni naukom patrona św. Jana Pawła II i dlatego chętnie podjęli się wykonać prace zgodnie z tematem. Komisja konkursowa doceniła starania naszych uczniów, przyznając:

III miejsce dla Kariny Praweckiej,
III miejsce dla Mileny Wota,
oraz wyróżnienie dla Marleny Karuś, Mileny Malec, Martyny Kijanka, Kamili Sykała.

Naszym finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.