Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Młodzież SKC i RAM-u w akcji

Młodzież SKC i RAM-u w akcji

W okresie świąt Wszystkich Świętych członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz  z członkami Ruchu Apostolstwa Młodzieży brali udział w zbiórce środków pieniężnych na remont kościoła parafialnego w Rokietnicy a także sprzedawali znicze, z których to dochód został przeznaczony na ten sam cel. Członkowie zarówno SKC jak i RAM- u wykazali się umiejętnością współpracy w grupie, dużą przedsiębiorczością, komunikatywnością a przede wszystkim dużą wrażliwością i chęcią niesienia bezinteresownej pomocy - tym razem pomocy w zbieraniu środków finansowych na Naszą świątynię. Wszystkim osobom biorącym udział w kweście na cmentarzu, sprzedającym znicze a przede wszystkim organizatorowi tej akcji ks. Witoldowi Orzechowskiemu serdecznie dziękujemy i życzymy równie wielkiego zapału przy organizacji kolejnych akcjach charytatywnych.