Gminne Igrzyska Dzieci pt: ,,Baw się z nami’’

22 maja w Szkole Podstawowej w Rokietnicy odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci pt: ,,Baw się z nami’’. Gościliśmy drużyny z terenu gminy Rokietnica: Rokietnica Wola, Tuligłowy, Tapin i Czelatyce. Dzieci rywalizowały ze sobą w siedmiu konkurencjach tj.: ,,Sztafeta’’ ; ,,Zmiana piłek’’ ; ,,Dodawanie skoków’’ ; ,,Bieg w workach’’ ; ,,Rzuty do żywego kosza’’ ; ,,Bieg  z szarfami’’ i ,,Strzały na bramkę’’. Rywalizacja była ostra, a doping publiczności dodawał skrzydeł zawodnikom. Klasa VII ze SP w Rokietnicy pełniła na zawodach funkcję sędziów, fotoreporterów i sprawozdawców sportowych. Ostatecznie igrzyska wygrała reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Rokietnicy. Dzieci będą reprezentować gminę na Igrzyskach Powiatowych w Laszkach.

Życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!