IV Konkurs Interdyscyplinarny Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Przemyskiej

15 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Zarzeczu odbył się   IV  Konkurs Interdyscyplinarny Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Przemyskiej.

Celem tego konkursu była:

-integracja uczniów i nauczycieli Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Przemyskiej,

-wdrażanie do rywalizacji naukowo- sportowej,

-rywalizacja dzieci i współzawodnictwo,

-dzielenie się wiedzą interdyscyplinarną  w ramach podstawy programowej,

- propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.

W konkursie startowały 3-osobowe drużyny ze szkół noszących im. Jana Pawła II z naszej diecezji w trzech kategoriach wiekowych. Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Rokietnicy reprezentowały dwie drużyny :

• kat. IV- VI (Paulina Świerczek, Maja Drozd i Amelia  Kostkowicz )
  • kat. VII- Gim (Daria Wiśniewska, Oliwia Sykała i Karolina Pich).

Za udział w konkursie dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Dodatkową nagrodą była możliwość zwiedzenia Zamku w Zarzeczu.