„Panda i banda”,

29 maja 2019 r. klasa IV wyjechała na krótką, ale ciekawą wycieczkę do Jarosławia pod opieką nauczycieli: wychowawczyni – Katarzyny Twardy oraz  p. Alicji Brudek i p. Anny Pałys. Głównym celem wyjazdu było obejrzenie filmu pt. „Panda i banda”, której bohaterowie: niedźwiedź, królik i wilk przeżywają niesamowite przygody podczas wypełniania ważnej misji – dostarczenia małej pandy do rodziców. Czwartoklasiści, oglądając perypetie zwierzaków, uświadomili sobie, jak ważna jest w życiu przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują. Przed seansem uczniowie spędzili czas w Piwnicach Ratusza. Wędrując przez sześć sfer stworzonych do działań interaktywnych, zwiedzający w ciekawy sposób zostali wprowadzeni w świat malarstwa, rzeźby, teatru i muzyki. Ostatnim punktem wyjazdu była wspólna pizza w  „Corleone” w ramach integracji klasowej. Uczniowie pełni nowych doznań i wrażeń powrócili do szkoły.