Gminne Indywidualne Igrzyska Lekkoatletyczne

16 września 2019 roku  Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rokietnicy Woli  była organizatorem Gminnych Indywidualnych Igrzysk Lekkoatletycznych dla dwóch kategorii wiekowych w ramach Igrzysk Dzieci i  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podczas tych zawodów rywalizowali ze sobą zawodnicy  z pięciu szkół  z terenu Gminy Rokietnica.

Lekkoatleci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II zaprezentowali się bardzo dobrze.

W kategorii Igrzyska Dzieci w Indywidualnej LA czołowe miejsca zdobywali chłopcy  z klasy VI:

Hubert Stefanowski II miejsce w biegu na 60m
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Mikołaj Pich III miejsce w rzucie piłeczką palantową
III miejsce w skoku w dal
W rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej sukcesy odnosili następujący zawodnicy:
DZIEWCZĘTA
Gabriela Salamon I miejsce w biegu na 100m
I miejsce w skoku w dal
Oliwia Flejszar II miejsce w biegu na 100m
II miejsce w skoku w dal
Oliwia Sykała III miejsce w biegu na 100m
III miejsce w skoku w dal
CHŁOPCY
Dawid Sykała I miejsce w biegu na 100m
Tomasz Krysa II miejsce w biegu na 100 m

Dziękuję wszystkim zawodnikom za piękną, sportową postawę  oraz gratuluję zwycięzcom, życząc dalszych sportowych  sukcesów.