,,Wygraj szansę”

W dniu 26.09.2019 r. w Świetlicy Wiejskiej w Rokietnicy odbył się gminny konkurs muzyczny ,,Wygraj szansę”. "Wygraj szansę" to ogólnopolski konkurs dydaktyczno-kulturalny dla dzieci i młodzieży muzycznie uzdolnionej, głównie z małych miasteczek i wsi. Konkurs, którego celem jest odkrywanie lokalnych talentów wokalnych, organizowany przez TV Media Agencję Telewizyjno-Estradową jest pod patronatem telewizji Polsat.

W przeglądzie "Wygraj Szansę"ze Szkoły Podstawowejim. Jana Pawła II  w Rokietnicy wzięło udział troje uczniów.
Młodzi piosenkarze przygotowali piosenki z repertuaru zespołu „Dwa plus jeden”, Roksany Węgiel, Alexandry Burke.

1. Amelia Bała - ,,Dobrze jest jak jest”
  2. Milena Tetich ,,Choć pomaluj mój świat”
  3. OlliwiaFlejszar ,, Hallelujah”

Serdecznie gratulujemy za wspaniały występ i życzymy rozwoju swoich talentów muzycznych.

więcej zdjęć pod adresem   kliknij tu