Wizyta Świętego Mikołaja

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.”

Mikołajki to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy  już od rana panowała atmosfera wyczekiwania, ale  i niepokoju – czy  na pewno Święty Mikołaj do nas  przyjdzie? Mimo braku białego puchu  długo wyczekiwany Gość wraz ze Śnieżynkami przybył do  naszej szkoły. Święty Mikołaj odpytał modlitwy uczniowie szczerze odpowiadali na jego pytania,  a w zamian otrzymali upragnione prezenty, które wywołały uśmiech na ich twarzach. Dzieci  dostały piękne paczki i były bardzo zadowolone z odwiedzin Mikołaja. W podziękowaniu zaśpiewały piosenki  a później przystąpiły do otwierania prezentów. Radości było, że ho! ho!. Dziękujemy Kochanemu Świętemu Mikołajowi  i Jego  przesympatycznym  pomocnikom  za odwiedziny  i obdarowanie wymarzonymi prezentami.