,,BĄDŹ PATRIOTĄ- POWIEŚ FLAGĘ ” –PODSUMOWANIE AKCJI.

Od 2004roku  2 .Maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej . Biało-czerwona flaga to od wielu wieków  nasz symbol narodowy, znak Polaka – patrioty, za który nasi przodkowie walczyli i umierali. Jako spadkobiercy dumnego narodu powinniśmy Jej okazywać szacunek i godnie Ją eksponować w czasie rocznic i świąt państwowych .W całym kraju inicjowane są  działania propagujące to ważne święto. Nasza szkoła włączyła się w akcję ,,Moja flaga” proponowaną przez MEN.  ,,Bądź patriotą-powieś flagę” ,to motto naszego tegorocznego szkolnego przedsięwzięcia, zorganizowanego przez  nauczycielki: Lidię Kapłon i Bożenę Lotycz ,na  które  pozytywnie odpowiedziało wielu uczniów. Część z nich przesłała nam zdjęcia flagi państwowej dumnie powiewającej na ich domach. Przesłane zdjęcia prezentujemy na stronie internetowej szkoły. Dziękujemy za udział w akcji i gratulujemy pięknej patriotycznej postawy.

Amelia Totoś Arkadiusz Horbowy Julia Przepłata Kamil Kapłon Karol Kostkowicz
Martyna i Faustyna Karpińskie Martyna Kijanka Mateusz Stefanowski Zosia i Karol Kijanka Oliwia Flejszar

Oliwia Lizun Sebastian Dejnaka Wojciech Gaweł Lidia Kapłon