IV EDYCJA KONKURSÓW W RAMACH OBCHODÓW DNIA PATRONA SZKOŁY

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wspólnego świętowania
100 – lecia urodzin Jana Pawła II

Konkursy, jakie Wam proponujemy, związane są z Patronem Szkoły.
Z uwagi na wyjątkowe okoliczności i panującą sytuację pracę lub filmiki z nagraną pieśnią o Św. Janie Pawle II przesyłane będą drogą elektroniczną.

Poszczególne konkursy kierowane są do różnych grup wiekowych. Nie ma ograniczenia co do udziału w danym konkursie - każdy może wziąć udział. Wszystkie prace spełniające założenia konkursowe będą nagrodzone i opublikowane na stronie szkoły. Na wszystkie prace konkursowe czekamy do 20 maja 2020r.

KONKURS MUZYCZNY  DLA KLAS 0-VIII
Do tego konkursu zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 0 – VIII.

Należy nagrać zaśpiewaną przez siebie piosenkę dla Św. Jana Pawła II  (np. na dyktafonie, który jest u każdego w telefonie). Plik w formacie mp3 należy przysłać na adres: gimrokietnica1@poczta.onet.pl : zapisując w temacie
 e–maila:  KONKURS MUZYCZNY, IMIĘ I NAZWISKO , KLASA.

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS 0 – VIII

Z okazji papieskich urodzin proszę o wykonanie pracy pt ,, Laurki dla Jana Pawła II” w sposób tradycyjny (ręcznie) lub elektronicznie przy pomocy dowolnych programów graficznych. Wykonane prace plastyczne należy sfotografować i przesłać zdjęcie, a w przypadku programów graficznych wyeksportować obraz i przesłać plik. Format pracy A4 lub A3, technika dowolna. Prace proszę przesłać  na adres gimrokietnica1@poczta.onet.pl : zapisując w temacie – maila KONKURS PLASTYCZNY, IMIĘ I NAZWISKO, KLASA.

KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS IV - VIII

Konkurs będzie polegał na przygotowaniu filmu lub prezentacji multimedialnej o św. Janie Pawle II -  „Laurka dla Jana Pawła II”. W prezentacji powinny znaleźć się zdjęcia, ciekawa grafika, ozdobne czcionki, krótkie opisy, filmiki i dźwięk. Należy też wprowadzić przejścia slajdów i animację niestandardową. Wielkość pliku nie może przekraczać 40 Mb. Format zapisu dla filmu mp4. Prace proszę przesłać na adres: gimrokietnica1@poczta.onet.pl
w temacie e-maila zapisując KONKURS INFORMATYCZNY, IMIĘ I NAZWISKO , KLASA.

Na wyżej wymieniony adres można kierować również pytania co do konkursu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wyżej wymienionych konkursach, życzymy sukcesów i przypominamy, że na wszystkie prace konkursowe czekamy do 20 maja 2020 roku.

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się"