Radiowcy w hołdzie Patronowi Szkoły Janowi Pawłowi II.

100 lat temu 18 maja 1920 r. w Wadowicach urodził się Karol Wojtyła -  niezwykły człowiek , który zmienił Polskę i Polaków. Na stałe wpisał się On w historię Kościoła i całego świata  jako papież Jan Paweł II Wielki.

Cieszymy się, że nasza szkoła ma tak znamienitego Patrona. Włączając się  w obchody Jubileuszowego Roku 100. rocznicy  urodzin  Św. Jana Pawła II, zespół szkolnego radiowęzła w składzie: Sylwester Godzień, Maryla Karpińska, Michał Napora, Karol Kostkowicz, Daria Wiśniewska i Oliwia Sykała pod kierunkiem p. Bożeny Lotycz, przygotował audycję radiową pt. ,,100 lat temu urodził się nasz Patron”. Prosimy  o chwilę  zadumy i refleksji nad przesłaniem Św. Jana Pawła II, które obraliśmy za motto szkoły: ,,Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć”.

Zapraszamy do  wysłuchania audycji.