Na radiowej fali w nowym składzie

Po przerwie wakacyjnej i gruntownej renowacji pomieszczenia ruszyło szkolne radio. Nowy zespół radiowęzła pod opieką p. Bożeny Lotycz tworzą uczniowie kl. VII i VIII:  Amelia Kostkowicz, Jakub Godzień, Kacper Koniuszy Krystian Płonka, Alan Kurzydło , Oliwia Flejszar, Natalia Kaszuba, Karol Kostkowicz, Wiktor Tetich,  Gracjan Wota, Krystian Szwed  oraz najmłodszy członek ekipy Maryla Karpińska z kl. IV. Za sprzęt i stronę techniczną odpowiada męska część ekipy  przy wsparciu p. Dariusza Balickiego. Redaktorem naczelnym zespołu radiowęzła został Wiktor,  jego zastępcą jest Kuba .

Dziękujemy p. Dyrektor Annie Żołyniak za życzliwe wsparcie i środki pieniężne na remont naszego lokum, a p. Waldemarowi Kapłonowi za fachowe wykonanie prac renowacyjnych.

Zespół radiowęzła w nowej obsadzie wyemitował już audycję powitalną oraz audycję na Dzień Chłopaka. Codziennie spotyka się ze swoimi radiosłuchaczami na długiej przerwie: urozmaica i umila życie szkolnej społeczności  fajną muzyką i samymi dobrymi informacjami. Mile będą widziane opinie oraz pomysły drogich radiosłuchaczy.

Częstym gościem w naszym radio jest p. Dyrektor, która przekazuje na bieżąco informacje dotyczące sprawnego funkcjonowania naszej szkoły, składa życzenia, zachęca do systematycznej nauki.

Szkolny  radiowęzeł  rozpoczął piąty rok działalności i ciągle nie ma nazwy. Zespół przedstawił dwie propozycje: „Wpada w ucho” oraz „Moc bitów”. Która nazwa bardziej się spodoba i zostanie zaakceptowana przez słuchaczy? Zobaczymy .

Radio w przeciwieństwie do telewizji i Internetu znacznie bardziej rozwija myślenie i wyobraźnię młodych odbiorców. Dlatego prosimy o uważne słuchanie nas i życzymy wszystkim koleżankom i kolegom miłego odbioru. Do usłyszenia na radiowej antenie.