„Razem na Święta”

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy, uczniów i nauczycieli naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji „Razem na Święta” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej”.

Cel akcji:

Celem tej inicjatywy jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za  drugą osobę.

Jak włączyć się do akcji?

• Wykonaj kartkę z życzeniami świątecznymi i przekaż ją sąsiadom, znajomym, rodzinie, osobom starszym i wrzuć ją np. do skrzynki pocztowej.
  • Samodzielne przygotuj słodki upominek (np. pierniczki) i obdaruj nimi sąsiadów albo osoby potrzebujące z naszej miejscowości.

Pamiętaj!

Ze względu na stan epidemii działania w ramach akcji „Razem na Święta” muszą mieć bezpieczny i odpowiedzialny charakter. Pamiętaj o zachowaniu dystansu społecznego, dezynfekcji, maseczce, postępuj zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Osoby biorące udział w akcji "Razem na święta" proszone są o wykonanie zdjęcia wykonanej kartki świątecznej oraz samodzielnie wykonanych upominków np. pierniczków.

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres email   jadzias55555@wp.pl   lub na email  matrzak@wp.pl

Zgoda rodzica na udział w akcji pt.„Razem na Święta”