„Pamięci Żołnierzom Wyklętym-Niezłomnym”- finał konkursu.

11 maja 2021 r. w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu słowno-muzycznego pt. „Dziś idę walczyć mamo… Pamięci Żołnierzom Wyklętym-Niezłomnym”. W konkursie pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP p. Tadeusza Chrzana, wzięli z powodzeniem udział uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali filmy prezentujące występy w dwóch kategoriach: recytacja i piosenka. Troje z nich zostało nagrodzonych.
Uczeń kl. V Kornel Kość zdobył nagrodę specjalną w kategorii recytacja, natomiast Milena Tetich z kl. VI i Weronika Grzeszczak z kl. VIII otrzymały wyróżnienia.

Zaproszeni przez organizatorów wraz z rodzicami lub opiekunami, 11 maja wzięli udział w gali wręczenia nagród. Z rąk organizatorów, p. Posła oraz Dyrektora Zespołu Szkół Innowacyjnych, otrzymali nagrody, dyplomy oraz podziękowania i gratulacje. Organizatorzy już teraz zaprosili uczniów do udziału w II edycji konkursu poświęconego Żołnierzom Wyklętym ,która odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.