PATRIOTYCZNA MAJÓWKA. Finał akcji „Bądź patriotą – powieś flagę”

Nasi uczniowie spisali się na medal, biorąc licznie udział w szkolnej akcji „Bądź patriotą – powieś flagę”. 2 Maja, w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, powiesili na swoich domach biało-czerwone flagi. Udokumentowali to przysłanymi zdjęciami, które prezentujemy poniżej. Zainteresowanie akcją i oddźwięk, z jakim się spotkała, świadczy o patriotycznej postawie zarówno uczniów, jak również ich rodziców.

Poszanowanie Flagi Państwowej łączy naród, daje mu siłę i nadzieję.  Przetrwaliśmy jako wspólnota narodowa liczne dziejowe zawieruchy także dzięki symbolom narodowym. Patrząc na powiewającą Biało-czerwoną, bądźmy zawsze dumni z tego, że jesteśmy Polakami.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęciowej.

Arkadiusz Horbowy Amelia Kostkowicz Faustyna i Martyna Karpińska Jakub Gołębiowski
Julia Karuś Wojtek Gaweł Kacper Kozioł Karol i Zosia Kijanka
Karol Karuś Kornel Kość Krzysztof Kapłon Lidia Kapłon