Konkurs na spot edukacyjny pt.: ,,Patent na dobrą formę”.

Rozstrzygnięto etap szkolny konkursu organizowanego przez Wojewódzką Stacje Sanitarno- Epidemiologiczną w Rzeszowie.

Celem konkursu było:

• poszerzyć wiedzę na temat aktywności fizycznej i zbilansowanej diety;
  • zmotywować młodzież do regularnej aktywności i prawidłowego, zdrowego odżywiania się ;
  • popularyzować przesłanie, że każda aktywność fizyczna jest lepsza niż żadna;
  • poszukiwanie nowych , twórczych form wyrazu.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie króciutkiego filmiku reklamowego, zwanego spotem. Czas trwania filmu nie mógł przekroczyć 1 minuty. W spocie należało przedstawić tematykę zgodną z celami konkursu.

Z zadaniem zmierzyli się uczniowie klasy szóstej Mateusz Koniuszy, Sebastian Matusz, Jakub Niedochodowicz oraz Mateusz Świerczek. Chłopcy  przygotowali film pt.: ,,Zdrowo na sportowo.” Sami nagrywali i montowali materiał filmowy. Wcielili się także w role aktorów.   Film ten reprezentował  naszą szkołę na konkursie wojewódzkim.

spot reklamowy