Odwiedziny w Komunalnej Bibliotece w Rokietnicy .

16 września uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawcą odwiedzili Komunalną Bibliotekę Publiczną w Rokietnicy. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały pogadanki pani Magdaleny Horbowy na temat zasobów biblioteki.  Zapoznały się z  lekturami, które będą czytać w najbliższym czasie. Dowiedziały się, że książki  wypożyczone w bibliotece należy szczególnie szanować, ponieważ jest to nasze wspólne dobro. Najbardziej zainteresowane były działem, na którym znajdowały się piękne kolorowe bajki. Wiele dzieci korzystając z okazji pobytu w bibliotece wypożyczyło  bajkę, aby ją z zaciekawieniem przeczytać. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie dzieci klasy pierwszej są już czytelnikami Komunalnej Biblioteki Publicznej w Rokietnicy. Na zakończenie wizyty każde dziecko otrzymało kolorową zakładkę do książki, oraz słodki upominek, aby miło wspominać i często odwiedzać bibliotekę.