Słów kilka o najmłodszych uczniach naszej szkoły

W tym roku szkolnym „Zerówka” liczy 20 uczniów -  11 dziewczynek i 9 chłopców. Okres adaptacyjny zakończył się u nas bardzo szybko i nasi mali uczniowie bez najmniejszego problemu rozstają się ze swoimi rodzicami i dzielnie maszerują do szatni i swojej klasy.
Aby dobrze nam się razem pracowało zawarliśmy kontrakt, którego staramy się przestrzegać. Mamy już za sobą pierwsze lekcje W-F, języka angielskiego, religii, informatyki, pierwsze spacery, obserwacje przyrody, zwiedzanie najbliższej okolicy.

Nasi uczniowie:

• wzięli udział w akcji charytatywnej pt. „ Więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu”, której celem była zbiórka przyborów szkolnych, środków czystości, różańców, medalików … a organizowana była przez SKC.
  • braliśmy udział w obchodach „ Narodowego Dnia Sportu”, podczas którego uczestniczyliśmy w różnych konkurencjach i zabawach
  • wzięliśmy udział w alarmie przeciwpożarowym.
  • Dzieci wysłuchały audycji Pani Dyrektor, w której to zostały omówione następujące kwestie:
  • zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole w czasie epidemii ( maseczka, dezynfekcja, dystans)
  • punktualnego przychodzenia na lekcję,
  • dbania o szatnie, klasy,
  • zasady obowiązujące podczas ewakuacji,
  • obowiązki dyżurnego,
  • szczepienia dzieci,
  • pasowanie na ucznia,
  • rocznica nadania szkole imienia J.P. II.