Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada,  odpowiadając tym samym  na zaproszenie Pani Magdaleny Horbowy pracownika Komunalnej Biblioteki Publicznej w Rokietnicy wybraliśmy się na wspólne świętowanie Dnia Pluszowego Misia. Pani Madzia na samym początku naszej wizyty w bibliotece obdarowała wszystkich pięknymi misiowymi opaskami a następnie  zaprezentowała nam historię pluszowego misia, opowiedziała o różnych misiach, które można spotkać w książkach, zachęciła do przeczytania pozycji książkowych. Na zakończenie dzieci wykonały pamiątkowe zdjęcia w specjalnie wykonanej przez Panią Madzię fotobudce, otrzymały medale i słodkiego misia. Pani Magdalenie dziękujemy za zaproszenie, bardzo miłe przyjęcie i wspólne świętowanie tak bardzo ważnego dla małych dzieci dnia.