„ RAZEM NA ŚWIĘTA”

„ Razem na święta” to akcja organizowana przez MEiN, głównym celem akcji jest zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym jak również budowanie więzi międzypokoleniowych. Nasza szkoła już po raz kolejny przystąpiła do tej inicjatywy.

Chętni uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas i Samorządu Uczniowskiego wraz ze swoimi opiekunami i pod czujnym okiem Dyrekcji przystąpili do akcji. W tym roku chętni uczniowie klas od IV do VIII samodzielnie lub wraz z rodzicami piekli pierniczki, które po przyniesieniu do szkoły zostały zapakowane.  Reprezentacja uczniów w tym przedświątecznym okresie wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi wybrała się do Wójta Gminy Rokietnica – Witolda Szajnego a także pracowników Gminnego Zespołu Administracyjnego Szkół. Swoje kroki nasi uczniowie skierowali do Pani dyrektor Anny Żołyniak, Pana wicedyrektora Dariusza Balickiego, wszystkich nauczycieli  i pracowników naszej szkoły.