,,CUDOWNĄ RODZINĘ MAM”

30  Maja w Szkole Podstawowej im. JP II  w  Rokietnicy  odbyło się kameralne spotkanie w klasie III z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Jedno słowo – mama, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. W tym dniu wszyscy  uczniowie  klasy III chcieli uczcić to piękne święto w sposób szczególny. Na tą uroczystość przygotowano specjalnie dla rodziców, wiersze, piosenki, laurki i życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc. Uczniowie klasy III krótkim występem udowodnili, jak bardzo kochają swoich rodziców.

Występ z okazji Dnia Mamy i Taty w wykonaniu uczniów klasy III