,,Baw się z nami”

Pod hasłem ,,Baw się z nami” odbyły się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy szkolne zawody sportowe dla uczniów klas I- III z okazji Dnia dziecka. Uczniowie tych klas rywalizowali w 8 konkurencjach:

• wyścigi z pałeczką sztafetową,
  • dodawanie skoków,
  • wyścigi ze zmianą piłek,
  • strzały na bramkę ,
  • rzuty do żywego kosza,
  • wyścigi z przekładaniem szarfy,
  • wyścigi z łyżką i piłeczką pingpongową,
  • przeciąganie liny.

Ambicji i waleczności uczestnikom zabawy mogliby pozazdrościć zawodnicy niejednego ligowego klubu. Wszyscy byli znakomicie przygotowani do swoich konkurencji i dawali z siebie wszystko. Jednak, jak to w sporcie, ktoś wygrać musiał. O ile klasa trzecia okazała się bezkonkurencyjna, to walka o drugie miejsce była zacięta do samego końca. Kolejność zmieniała się często i przed ostatnią konkurencją wszystko było jeszcze możliwe. Ostatecznie klasy zajęły następujące miejsca:

1 miejsce- klasa III,
2 miejsce – klasa I,
3 miejsce- klasa II.

Nagrodą dla uczestników  zawodów były  dyplomy i puchary.

Wszystkim uczestnikom zabawy gratulujemy pięknej sportowej postawy , życząc dalszych sportowych sukcesów.

Lidia Kapłon

Joanna Skupień