Pani Magdalena Czado nauczycielem kontraktowym.

22 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbył się egzamin kwalifikacyjny p. Magdaleny Czado, nauczyciela stażysty na nauczyciela kontraktowego. W komisji zasiedli: p. Dyrektor Anna Żołyniak, p. Anna Pałys, p. Bożena Lotycz i p. Dariusz Balicki.
Pani Magdalena pracuje w naszej szkole jako nauczyciel wspomagający. Od 01.09.2021r. do 31.05.2022r. przebiegał jej staż awansu zawodowego na nauczyciela kontraktowego. Opiekunem stażu była p. Bożena Lotycz.
Pani Czado dała się poznać jako dobry nauczyciel i wychowawca. Podczas stażu podejmowała szereg różnorodnych inicjatyw: współpracowała w organizowaniu i przygotowywaniu uczniów do konkursów, wycieczek, uroczystości lokalnych i imprez szkolnych. Jest osobą chętną do działania i odpowiedzialną. Cieszy się sympatią uczniów dla, których ma dużo empatii i cierpliwości.

Pani Madzi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.