Szkolny Konkurs Plastyczny pt.: ,,Moda na zdrowy styl życia”.

15 czerwca 2022 roku został rozstrzygnięty  Szkolny Konkurs Plastyczny pt.: ,,Moda na zdrowy styl życia”. Organizatorem konkursu był MŁODZIEŻOWY KLUB ABSTYNENTA DZIAŁAJĄCY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W ROKIETNICY.
Celem konkursu było  zachęcenie uczniów do kształtowania właściwych nawyków i umiejętności prozdrowotnych.
Zadaniem autorów prac plastycznych było zachęcenie  młodych ludzi do zdrowego stylu życia, poprzez zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną.
Jury konkursowe w ocenie prac biorąc  pod uwagę: zgodność wykonanych prac z regulaminem, poprawność merytoryczną, pomysłowość, czytelność przekazu oraz estetykę wykonania przyznało następujące miejsca :

I miejsce – Gabriel Stysiał ,klasa I
II miejsce – Izabela Szkoła , klasa II
III miejsce – Julia Karuś , klasa I

oraz wyróżnienia:

Katarzyna Deptuch klasa I,
Katarzyna Bąk klasa I,
Martyna Jakubas klasa I,
Karolina Kijanka klasa III.