Podziękowania i duży sukces naszej szkoły na egzaminie z języka polskiego

Kończymy rok szkolny dużym sukcesem naszej szkoły na egzaminie z języka polskiego. W dniu 01.07.2022 otrzymaliśmy następuje zestawienie wyników z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Uzyskaliśmy średni wynik 66 % czyli 7 stanin na 9 możliwych. To wyższy poziom niż średnia gminy, powiatu, województwa i kraju.

(nasza szkoła oznaczona jest jako klasa A)

Gratulujemy p. Annie Pałys polonistce Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II
w Rokietnicy przygotowującej solidnie do egzaminu z języka polskiego,
Rodzicom i Uczniom klasy VIII.

Dyrekcja szkoły pragnie podziękować za wspólnie przeżyty rok szkolny 2021/2022. Był to trudny czas ze względu na powrót po pandemii i sytuację zagrożenia za naszą wschodnią granicą. Próbowaliśmy znowu się do siebie przyzwyczaić po miesiącach izolacji. Za nami pożegnanie absolwentów i uroczysty apel w czasie, którego wręczone zostały nagrody dla najlepszych uczniów oraz upominki i dyplomy za pracę społeczną i udział w różnych konkursach i zawodach. Miłym akcentem było wręczenie pamiątkowych dyplomów za pomocną dłoń w stronę szkoły dla pana Witolda Szajnego- wójta gminy Rokietnicy, ks. Proboszcza Jacka Chochołka - katechety szkoły oraz Rodziców i sympatyków szkoły. (zdjęcia umieszczamy za zgodą).  Jeszcze raz dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości i wsparcie w ciągu roku szkolnego oraz wspaniały tort, który umilił nauczycielom, pracownikom i przedstawicielom Rady Rodziców spotkanie końcowo- roczne.

Życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznych wakacji.