GMINNE IGRZYSKA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH W ROKIETNICY WOLI

20 października 2022r. w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rokietnicy Woli odbyły się rozgrywki w szachach drużynowych. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje szachistów  z 4 szkół  z terenu Gminy Rokietnica.  Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych:

• Igrzyska Dzieci ( klasy IV- VI),
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( klasy VII- VIII).

W ramach Igrzysk Dzieci naszą  szkołę reprezentowali Maryla Karpińska, Szymon Prochownik , Marcin Gala oraz Michał Stysiał.  Natomiast w  kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej startowali Amelia Bała, Wojciech Gaweł, Tomasz Winiarz oraz Krzysztof Warzocha. Obydwie reprezentacje SP im. Jana Pawła II  w Rokietnicy wywalczyły I miejsce w swoich kategoriach wiekowych oraz prawo reprezentowania gminy w zawodach powiatowych. Drużyny za zwycięstwo otrzymały dyplomy oraz puchary oraz pamiątkowe koszulki .

Gratuluję zwycięzcom oraz życzę sukcesów na zawodach powiatowych.