Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Przemyskiej

20 października 2022r. w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Warze – powiat brzozowski odbył się VII Zjazd Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Przemyskiej. Wśród 24 delegacji szkół, które obrały sobie za patrona naszego wielkiego rodaka, znalazła się też reprezentacja  naszej szkoły: Dyrektor p. Anna  Żołyniak, ks. proboszcz Jacek Chochołek, nauczyciel historii p. Bożena Lotycz oraz poczet sztandarowy w składzie: Aleksandra Lenar, Milena Tetich i Mateusz Koniuszy. Była to piękna uroczystość rozpoczęta mszą świętą odprawioną przez ks. arcybiskupa Adama Szala w koncelebrze przybyłych kapłanów. Następnie przemarsz uczestników zjazdu  i składanie wiązanek przy pomniku Jana Pawła II, bogaty program artystyczny  wykonany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Warze, wspólne zdjęcie i wręczenie prezentów delegacjom przez gospodarzy zjazdu. Gratulacje za wspaniale przygotowaną uroczystość oraz podziękowanie za zaproszenie, ciepłe przyjęcie i gościnność składamy Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Warze p. Aleksandrowi Fil i gronu pedagogicznemu placówki.